sobota, 6 grudnia 2014

RELAKSUJĄCA SZAROŚĆ


Zaczniemy od szarości, ponieważ jest to barwa wiodąca w projektowaniu wnętrz - również w moim wydaniu. 
Szarość - kolor uzyskany z czerni i bieli - idealnie dopasuje się do każdego stylu. W połączaniu z prostymi kształtami i odważnymi kolorami stworzy nowoczesne wnętrze. Znakomite tło stanowić będzie również dla klasycznych form oraz  subtelnych kolorów w obiektach zabytkowych. 


Posadzka przemysłowa w różnych odcieniach szarości wydobytych przez wielopunktowe oświetlenie nadaje spójności przestrzeni otwartej.  Szarość to również melanże, które występują w surowcach naturalnych - ponadczasowych kamieniach i oczywiście nieśmiertelny, surowy beton.

Szarość zmienia swój odcień w zależności od otoczenia, dlatego też w zestawieniu z drewnem, fornirem przybierze ciepłych odcieni. Doskonale podkreśla odważne kolory i kształty czyniąc wnętrze nowoczesnym.


Kolor pomimo, iż jest kojarzony z wnętrzami industrialnymi i wnętrzami high-tech, to jego wybór jest całkowicie bezpieczny. Sprawia, że wnętrze jest relaksujące, a w połączeniu  z dobranymi przez nas idealnymi przedmiotami stworzy indywidualną atmosferę (Twoje wnętrze).

Gorąco polecam! :)

http://kilandesign.com/projekty/wnetrza-prywatne/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz